Congratulations To The Winners Of Suzuki’s Genuine Oil And Parts Raffle Promo

GRAND PRIZE WINNERS 

MAJOR PRIZE WINNERS 

MINOR PRIZE WINNERS

LUZON WINNERS

25  WINNERS OF SODEXO GIFT CERTIFICATES

10  WINNERS OF SPYDER PS DISTRICT EYEGLASS   (SMOKE FUSION LENSE)

1WILLIAM FALCESOA. PABLO KARUHATAN, VALENZUELA CITY1MARVIN SANTOSBRGY S. LIAN
2ERROL M. TECSONLOWER BICUTAN, TAGUIG2ROMEL A. DECAMON’NORTH VILLE 4B MARILAO BULACAN
3MARLON HERNANDEZ777 SACDALAN ST.,3EMERSON C. PACILLOMARKET AREA, STA.ROSA, LAGUNA
4RICHARD A. LOPEZJ.P.A. SUBD. DT. FRANCIS TUNASAN, MUNTINLUPA4FELIX CATAYAS SIGUEBLK. 33A LOT 9 PHASE 3 F1, BRGY 12, CALOOCAN CITY
5NATHANIEL AGCANASFUGU, ECHAGUE, ISABELA5RICHARD CANCHELAFLOODWAY SAN ANDRES, CAINTA RIZAL
6ASA PHIL. FOUNDATION INC.SAN ANTINIO, PASIG CITY6EMILIA VALDERAMASAN ILDENFONSO, BULACAN
7ARMANDO CODERIASNAGCARLAN, AYAPO NUEVA ECIJA7GIDEON MALALUANSAN JOSE
8JERRY GALICIA44 PANTOK, MEYCAUAYAN, BULACAN8EUSEBIO A. MAUYAO JR.RIZAL, NUEVA ECIJA
9HONEY JAY I. AQUINOCALAO EAST, SANTIAGO CITY9MARK JEMHERSON NAMALAS PINAS CITY
10BOY PEREZBABYTIQUE, NASUGBO, BATANGAS10CHRISTIAN AGUILAR1192 BOMBONG, BULACAN
11DENNIS BANDIOLA303 URRUTIA ST., ARKONG BATO
12ROGELIO D. LAZO72A ROXAS ST. TONDO MANILA
13ARTURO S. MORELOSNORTHVILLE I, LOT 14 3-2 BIGHAY, VALENZUELA CITY

10 WINNERS OF GIVI PADLOCK WITH RETRACTABLE WIRE

14DANNY S. CARIOS79 OLD SAMSON RD. BALINTAWAK QUEZON CITY
15JOBERT C. PINONP1 BLK19 LOT 12 BELLAVITA TAPIA, GEN. TRIAS CAVITE
16JUAN GUTLAYB. SANTOS CPD. BETTERLIVING, PARANAQUE CITY1JOHN CARLO GALANGSAN JOSE, SAN LUIS PAMPANGA
17NESTLE JONES MANGILANGARDENVILLAS2GELLIE ANN P. ATENCIOTUYO, BALANGA CITY
18JERWIN MENDOZACATANDAAN, NASUBGU BATANGAS3MARK ANTHONY O. CATONGIII GALLAN ST., B.O. OBRERO TONDO, MANILA
19CHRISTIAN NARCISOCANUMAY, EAST VALENZUELA4NILO LUCEROFT, MAG, PAL. CITY
20FERDINAND G. ANDRESAN FRANCISCO, SAN ANTONIO N.E.5JERICK SAMNITALOPH. G.A. BLK. 15 LOT 2 BSCU
21CESAR NASAYAOALTEZA, SIPOCOT, CAMARINES SUR6ALDRIN ARCEGASAOG CHINETTE HOMES, BUL.
22ROY RUSSEL INLAYO33 SAN JOSE ST. ANTIPOLO7REYNANTE B. MANABAT831 A DE CASTRO ST. MALINTA, VALENZUELA CITY
23DENNIS CATAPANGBOUGANVILLA HOMES, BANADERO CALAMBA8MARY ROSE S. MODILLA79 LIBERTY VILLAGE CARARAYON, NAGA CITY
24JOSEPH MERCADOCAPAYAAN VILLAGE, CANLUBANG9JOHN ALDRIN P. HERRERACANIBING I, CALAPAN CITY ORIENTAL MINDORO
25REYNALDO L. RUBIOGREENTOWN VILLAS I, MAMBOG 3,BACOORD CAVITE10REGIE DECIANO37A BALUBARAN ST. MALINTA, VALENZUELA CITY

VISAYAS WINNERS

25  WINNERS OF SODEXO GIFT CERTIFICATES

10  WINNERS OF SPYDER PS DISTRICT EYEGLASS   (SMOKE FUSION LENSE)

1RUEL LANZADERASCALAPE, BOHOL1ROEL PEPITOLANAC, CONSOLACION CEBU
2MARVIN B. JOSONLIBURAN, CARCAR CITY , CEBU2RAMON NOBLEZABRGY. LONOY, ESTANCIA ILOILO
3HERMELO MARTINEZANDAGAO, KALIBO, AKLAN3RICARDO D. BONCALESPOBLACIO, SAN MIGUEL BOHOL
4ROMELYN BAYQUINWOODSIDE ALILIS, BACOLOD CITY4ANDREW G. OCTAVIANOSTA. BARBARA, ILOILO
5TOMMAS QUMIMODCOMPOSTELA, CEBU5BENJAMINE. LOFRANCOSAN PEDRO
6JELOREL LICUNANDUMANGAS6ORBINN MATTHEW GUILLERMOPATNOGAN, ANTIQUE
7CHERRY ANN QUILARTOBRGY. ARTUL, TAPAL CAPIZ7ROGER TEGIDEROBLK. 6 LOT 40, PABLAUN VILL. BC
8JOYCE BENJAMINPOBLACION, PILAR CAPIZ8VINCENT T. JABONILLOTACLOBO, DUMAGUETE CITY
9ARMIN T. ADEOTICBUAN9RECHARD GAMARCHA C.SAN ISIDRO, SIBUNOG GUIMARAS
10NONITO H. PABELICOBRGY. BINISTUCAN, PONDEVEDRA, CAPIZ10BONIFACIO ISIDROLOPE DE VEGA, N. SAMAR
11RHONA T. REMORTASAN ISIDRO, LEYTE
12MARK JASON RENDOUGSOD, BARGA, AKLAN
13NERIO TAGRA, JR.71 A KAMAGONG CEBU CITY

10 WINNERS OF GIVI PADLOCK WITH RETRACTABLE WIRE

14FLUELLEN DELUMPASAN MIGUEL JORDAN GUIAN
15EDWARD CABALLEROPERRELOS, CAMAGAYON
16DARLIE MARTINEZPANI-AN, BALASAN, ILOILO1ANTONIA T. DIONISIOBLK. 9 LOT 3, BRGY. SAN RAFAEL ILOILO
17ALLAN TIROLPITOGO, CONSOLACION, CEBU2RUDOLF SUMBANGMILLAN, SIBUNOG, GUIMARAS
18ARCHIE HETIORAMAO, TAYAUAN3NILRICK JOSEPH A. ESTREMOSBUENAVISTA, PALOMPON LEYTE
19NIMFA CABAIRONBUAYA, LAPU LAPU CITY4JELLSON ESPARESCARANOCHE, STA. CAT NEGROS ORIENTA
20JESTER M. DONDONDUMANGAS, ILOILO5NONILON WAGASIPI, TINGUB MANDAUE
21RICKY BUSTAMANTETACAR, BRGY. 1130, LAPU LAPU CITY, CEBU6JULITO BARSANALINAO, ORMOC CITY
22JUNDELL SARABIAAMBULONG, MANOC MANOC BORACAY, MALAY AKLAN7JESTER SANDAJANCARCAR CITY, CEBU
23JOSE RON H. CELESTIALBRGY. PIAPE8ALBERTO E. JUNGAO JR.DUMANGAS, ILOILO
24ROLANDO JUDILLAIMPOD ST., LAPU LAPU CITY9GREGORIO V. CHUABLK.5 LOT 4 VILLAS MAGALLANES LAPU LAPU CITY
25VIEJOU REAHZARRAGA10SHARON T. ALEGRANOTUBOD, VILLADOLID, CARCAR

MINDANAO WINNERS 

25  WINNERS OF SODEXO GIFT CERTIFICATES

10  WINNERS OF SPYDER PS DISTRICT EYEGLASS   (SMOKE FUSION LENSE)

1MICHAEL FLORESRAMOMMAL VILLAGE CAMAMA-AN1JEFFERSON L. PLAZAB22 L10 MONTE VISTA BUTUAN CITY
2ANTHONY SEGUNDO764 PASAY TORIL2JAN PAUL A. MANILEEMELIA COMPOUND
3JEIZER R. REVILLASPUROK 6 UPPER LIMONZO PADADA DAVAO DEL SUR3JAMAR RAMOSUGTING STAY ZSP
4RUBEN EULOGIOTACUMONG CITY4LEOGINE, GUINEAPUROK 3 QUZON BUTONG
5ARCHIE C. BASTIQUEPUROK STA.CRUZ TAGAKPAN TUBUK DIST. DAVAO CITY5MEGA POINT CORP.SANTIAGO BLVD. GEN. SANTOS
6JAYDEE E. DEVEROPRK 4 CROSSING BAYABAS TORILOC6JONE, MARVIN GMAPULO MC.
7RUTH SEVILLASABTA TE GIL SDN7LARRY SILABAGUMBAYAN LUPON PIO
8ROMANITO D. RENDON JR.BRGY. CABULIN, BANGA SO. COT8ALDRIN OMBIDLOS AMIGOS DAVAO CITY
9RODERICK C. LABIANOP7 BRGY. MARCOS MAGALLANES9JEROME SALADAS47 PNP BARAKAN
10ALFIE M. LALES58 GARCIA COMP. TIONGSON ST. LAGAO GSC10RAMIL C. MARINANPUROK BULAKLAK 1 MANGUOPO T.C.
11ROLAN S. BLANQUERABRGY. BULA PUROK 5 RAYAH MODA GSC
12RUEL C. BATERBONAPRL SABTOL, LAFIUPINA GUM. CITY
13ERICKSON A. ROJASSAN ROQUE QC

10 WINNERS OF GIVI PADLOCK WITH RETRACTABLE WIRE

14WHONG A. LIONGTUMAGA Z.C
15ALEXANDER ATOBUTUAN CITY
16REX BARRETOP4 NARRA ROAD BC1JAMES RYAN LANASSISON SUBD. TAGUM CITY
17HAREM DIEGOSTO. NINOTAMPILISAN Z.N2VICTOR VILLASPINSUCLANA, IPIL
18JUDITH SULIMAESPERANZA, DEL CARMEN SDN3RAYMAR S. CANTEROTAPIS, TAMBONGO PANTO, CAMSAl
19JOEMAR QUIMADAP21 POB. VAL. CITY4ROMEL CASTROVEROBTULSAN, NORTH COTABATO
20ALJUMAR MADJAKINPASUNANCA Z.C.5MOHAMMAD EMRISHBALIWASAN Z.C.
21MULDISON J. TALINGMENDOZA ST. S. JOSE Z.C6VIVIAN PAELDILANTAGUM CITY
22FERNANDO A.CASITAAL ST. CENTRAL PARK, BANGKAL DAVAO7ROSE ANN BUMANOYZONE 2 LANUZA SBS
23ERWIN SERINUELABLK.33 LT 21 GALLERA DE ORO DAVAO CITY8NIKKI M. SERRANODUALING COTABATO
24MA. RHIZA LURADASURIGAO DELSUR9BRYAN M. MOTOMAWAB
25REYGEL QUIMSONZONE 2 CUGMAN CDO10RONALD SENILLOPUROK ROBERTO LABANGOY